DURUM:    
29 Mart 2017 
 Gizlilik Politikamız

 

Aşağıdaki maddeler, KRIWEB.COM web sitesinin gizlilik politikalarını içermektedir. Web sitesi aracılığıyla bir hizmet satın aldığınız taktirde, aşağıdaki şartları kabul ettiğinizi varsayıyoruz.

Hizmet satın alabilmeniz ve servislerimizi kullanabilmeniz için, sizden Kişisel veya Kurumsal bilgilerinizi talep etmekteyiz. Bu bilgiler, Üyelik ve Tescil işlemlerinde kullanılmak üzere sizden talep edilmektedir. Vereceğiniz bilgilerin doğruluğunu, kayıt işlemlerini gerçekleştirirken kabul etmiş bulunmaktasınız. Aşağıdaki maddeler, bu bilgilerin kullanımı ve saklanmasıyla ilgili prensiplerimizi ve şartlarımızı açıklamaktadır.

Lütfen, açıklamaları dikkatlice okuyunuz. Prensip ve şartları kabul etmediğiniz taktirde, sitemiz aracılığıyla hizmet satın almamanızı tavsiye ediyoruz.

Kayıt sırasında verdiğiniz veya kayıt sonrası üyelik bilgilerinizi güncelleyerek vereceğiniz bilgiler, KRIWEB.COM hizmetleri alımı ve kullanımı dışında, başka bir amaçla kesinlikle kullanılmayacak ve bu bilgiler ileri seviye güvenlik sistemleriyle saklanacaktır. Yasal başvurular dışında bu bilgilerin herhangi bir şekilde 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacağını tarafımızdan taahhüt ediyoruz.
Hesap Yönetimine erişim sadece size ait KULLANICI ADI (veya kayıtta belirtilen email adresi), ŞİFRE ve PAROLA ile mümkün olacaktır.
Dilediğiniz zaman Yönetim Paneli'nden üyelik bilgilerinizi değiştirebilirsiniz. Bu bilgiler ONLINE olarak anında sistemimize yansıyacaktır.
Sipariş girişi esnasında sizden istediğimiz bilgiler; alan adı kaydı, gerektiğinde iletişim bilgilerinden size erişim ve faturalandırma işlemlerinde kullanılacaktır.
Kredi kartınız ile yaptığınız işlemler sonrasında kredi kartı bilgilerinizi sistemimizde kayıtlı tutmamaktayız. Kredi kartı bilgileriniz SSL Güvenlik Sertifikası kullanılarak şifreli bir şekilde bankaya iletilmektedir
Kayıt iptali durumlarında, Üyelik Bilgileriniz, yasalar gereği belirtilen süre kadar sistemimizde saklanmak zorundadır. Süreç sonucunda bilgileriniz otomatikman sistemimizden silinecektir.

 

Görüş ve önerileriniz için bize bilgi@kriweb.com adresinden ulaşabilirsiniz.

KRIWEB.COM
 

 
 
 
  AnaSayfa I Servisler I Ücretler I Destek I Sorular I Network I İletişim

Garanti ve İade I Kullanım Şartları I Gizlilik Politikası

© 2003 KRITER Internet Hizmetleri Ltd.Şti.