DURUM:    
29 Mart 2017 
 Servislerimiz

Hizmetlerimiz hosting konusundaki ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak şekilde düzenlenmiştir. Servislerimizi incelediğinizde, ihtiyacınıza uygun bir hizmeti bulabilirsiniz. Eğer standart hizmetlerimiz dışında, size özel farklı bir isteğiniz veya farklı bir projeniz varsa bu konuda bizimle temasa geçebilirsiniz. Kriweb Hosting olarak bu konuda yeni fikirlere ve size özel isteklere açığız. Arayın veya email gönderin, sizin için neler yapabileceğimizi birlikte bulalım.

 Web Hosting Hizmeti
Web hosting hizmeti, statik, dinamik veya interaktif web sayfalarınıza ev sahipliği yapmaktır. Bu hizmette, dilerseniz alan adınıza e-mail hesapları da ekleyebilirsiniz. Hazır paketler yerine, ihtiyacınız olan web alanı ve e-mail sayısını kendiniz belirleyebilirsiniz. Web sayfalarınızın yapısına göre Profesyonel ve Base Hosting ana seçenekleri mevcuttur. Temel fark program veya script içeren web sayfaların bulundurulmasıdır (statik-dinamik sayfalar).

  Profesyonel Hosting
html, asp,aspx, php, perl gibi statik, dinamik ve interaktif sayfalarınız, kendi uygulamalarınız.....
Base Hosting
html, shtml statik sayfalarınız için çok uygun hosting servisimiz. Auto-cgi kullanımı ile hazır scriptler.....

 

 


Mail Hosting Hizmeti
Mail hosting hizmetinde alan adınıza sadece POP3 ve SMTP hizmeti verileceğinden, alan adınızı e-mail alma ve gönderme amaçlı kullanabilirsiniz. Bu hizmette web sayfalarınız için bir alan ayrılmayacak ve dolayısıyla ftp hakkınız da olmayacaktır. Kendi alan adınız altında istediğiniz e-mail adresini açabilir ve Microsoft Outlook , Netscape Messenger veya farklı bir e-mail programı ile bu e-maillerinizi dilediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Ayrıca web üzerinden de e-maillerinize ulaşabilirsiniz.


 


URL Forward (Yönlendirme)
Domain yönlendirme hizmetinde alan adınız, sistemimiz dışında belirlediğiniz bir adrese yönlendirilir. Bu hizmeti almanız için mevcut bir web adresinizin olması gerekir. Yönlendirme işlemi iki şekilde yapılır; direk yönlendirme veya frameli yönlendirme.

 

 


Domain Tescil
Domain tescil hizmetinde almak istediğiniz alan adını online olarak tescil edebilirsiniz. Alan adı sizin adınıza, sizin yönetiminizde olacak şekilde tescil edilir. Tescil ücretleri yıllık 9.90$ dan başlamaktadır ve domain yönetim paneli mevcuttur.

 

 


DNS Hosting
Dns
hizmetinde, alan adınızın name server kayıtlarını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Alan adınıza ait www, e-mail vs. hizmetleri kendi tarafınızda bulundurmanıza (özellikle kablo ve adsl bağlantılarında) veya herhangi bir yerde bulundursanız dahi DNS yönetimini sizin yapmanıza olanak sağlar.

 

 


Name Server
Name server hizmetinde size ait virtual name server çalıştırılır. Belirleyeceğiniz host name ile (ns, dns, alfa, vs.) kayıt yapılır. Yönetim paneli ile limitiniz dahilinde domain ekleyebilir ve domainin tüm zone kayıtlarını düzenleyebilirsiniz.

 

 


Web Mail Server
Web mail server sayesinde sitenizden web tabanlı e-mail hizmeti verebilirsiniz. Bu hizmet kapsamındaki e-mail hesapları POP3 olmadığından, sadece web üzerinden hesaplar kontrol edilebilir. Yönetim paneli sayesinde tüm hesapların kontrolü (açma, kapama, şifre değişikliği, vs) sizdedir.

 

 


Dinamik DNS (Dynamic DNS)
Dinamik DNS sayesinde, alan adınızın olası IP değişikliği nedeniyle kesintiye uğraması engellenir ve IP değişikliği anında gerçekleşir. Özellikle Adsl ve kablo ile bağlı ve domaini kendi sistemlerinde host edenler için kullanılabilir. Yönetim paneli ile değişikliği hemen uygulayabilir ve kesintiyi minimum süreye indirebilirsiniz.

 

 


SSL (Secure Socket Layer)
SSL bir şifreleme teknolojisi olup, istenilen bilgilerin kullanıcı bilgisayarı ile server arasında güvenli olarak iletilmesini sağlar. Geotrust CA üreticisi tarafından sağlanan 256 bit True Business ID veya Quick SSL ile bilgileriniz daha güvenli.

 

 


Web Tasarım
Web tasarım hizmetimiz henüz aktif değildir.

 

 

 

Servis sözleşmesi için lütfen tıklayınız.

 

 
 
 
  AnaSayfa I Servisler I Ücretler I Destek I Sorular I Network I İletişim

Garanti ve İade I Kullanım Şartları I Gizlilik Politikası

© 2003 KRITER Internet Hizmetleri Ltd.Şti.