Hangi SSL sertifikasını seçmeliyim?

Comodo Positive SSL başlangıç seviyesi SSL ihtiyaçlarını karşılayacak profesyonel bir çözüm olup www.alanadınız.com ve alanadınız.com için şifreleme sağlar. 128/256 bit şifreleme sağlayan bu sertifikayı giriş seviyesi tüm ihtiyaçlarınız için tercih edebilirsiniz.

Comodo Positive SSL Wildcard alanadınız.com ve alan adınızın tüm alt domainlerini tek bir sertifika ile şifreyelerek daha düşük maliyetli koruma sağlar.

Alan adınıza ait blog.alanadiniz.com , destek.alanadiniz.com, odeme.alanadiniz.com ve benzeri subdomainlerinizi tek bir sertifika ile şifrelemek için Comodo Positive SSL Wildcard tercih edebilirsiniz.

Comodo Instant SSL Pro uygun fiyatlı organizasyon doğrulamalı ssl sertifikalarından biridir. Organizasyon doğrulaması ve dinamik site mührü sayesinde ziyaretçilerinizin sitenize olan güveni artrırır.

Bütün bankalarla %100 uyumlu olan Comodo Instant SSL Sertifikası SSL ihtiyacı duyulan tüm platformlarda kullanmak için tercih edilebilirsiniz.

Comodo EV SSL sertifikası kullanan web sitelerindeki yeşil adres çubuğu ziyaretçilere son derece güvenilir bir etki alanında olduğunu garanti eder. EV SSL sertirifakası e-ticaret güvenliği ve kimlik avı saldırılarına karşı sitelerin daha güçlü ve güvenli olması amacı ile tasarlanmıştır. Görsel güvence güven arttırmada, yarıda kesilen alışverişleri azaltmakta ve uzun süreli gelir sağlamakta e-ticaret firmalarına yardımcı olur.

Yeşil adres çubuğunda, sertifika sahibi kurumun kimlik bilgileri ve sertifikanın hangi sağlayıcı tarafından verildiği adres çubuğunda yer alır.

Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

Bunları da okuyun

 • EV SSL almak için ne yapmam gereklidir ?

  EV SSL sertifikaları sadece gerçek kurumlar için verilebildiğinden genişletilmiş doğrulama...

 • SSL Sertifikası almak istiyorum, hosting hizmetini sizden mi almalıyım?

  Böyle bir zorunluluk bulunmamaktadır. Başka bir servis sağlayıcıda bulunan hesabınız için SSL...

 • Windows IIS üzerinde güvenlik sertifikası (CSR) nasıl yüklenir ?

  IIS ten Sertifika isteği oluşturulduğumuz sayfaya geri gelelim ve Complete Certificate Request...

 • SSL nasıl alınır ? CSR kodu nasıl oluşturulur?

  Kriweb.com sitesine giriş yaparak Login oluyoruz ve SSL menüsünden işlemimize başlıyoruz. Almak...

 • Windows üzerinde CSR kodu nasıl oluşturulur?

  IIS yönetim konsolunu açalım ve aşağıdaki resimde görülen alana gelelim. Sertifika isteği...