INSTANT SSL PRO

SSL Sertifikaları

  • - Tek Alan Adı
  • - Belge gerektirir
  • - Bankalar ile uyumlu
  • - 128/256 bit şifreleme
  • - %99,3 Tarayıcı uyumu
  • - Ücretsiz Site Mührü
  • - Mobil Cihaz Uyumluluğu
  • - Organizasyon Doğrulama
  • - $100.000 Garanti

Sadece 139$/Yıllık

Satın Al
Instant SSL Pro

Comodo Instant SSL Sertifikası

Comodo Instant SSL, uygun fiyatlı bir profesyonel düzey sertifikasıdır. Yayınlanması iki iş günü kadar sürebilir.
Web sitesinin arkasındaki şirketi, etki alanı adını doğrular ve hassas müşteri verilerini toplayan işletme siteleri için uygun hale getirir. Organizasyon onaylı bu tam sertifika, tüketici güvenilirliği artırır ve 100.000$ bir garantiyi sunar. Comodo Instant SSL sertifikası ÜCRETSİZ site mührü ile birlikte gelir.

Gerekli Evrak İşlemleri Nelerdir?

İmza yetkilisi imza sirküsü veya imza beyannamesi, faaliyet belgesi veya sicil gazetesi,
vergi levhası veya vergi mükellefiyet belgesi
gibi evraklar ile birlikte, aşağıda belirttiğimiz bilgileri de iletmeniz gerekmektedir: Firmaya ait 1. yetkili, 2. yetkili ve iletişim bilgilerinin iletilmesi gerekmektedir. Ayrıca firmaları ITO, ATO vb gibi ticaret odalarından yada turkiye.gov.tr, kaysis.gov.tr vb gibi devlete ait herhangi bir online merciden firmaya ait telefonun sorgulanabilmesi gerekmektedir. Bu bilgiler sorgulanamadığı taktirde, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ve Avukat tarafından doldurulması gereken evrak ile doğrulama yapılmaktadır. Comodo tarafından başvuru sürecinde yetkili e-posta adresine onay ve sözleşme evrakları iletmektedir. Onay sürecinden sonra evraklarınız incelemeye alınmaktadır.

Ayrıca Şu Hususlara Dikkat Edilmelidir;


İşletme kaydı:
İş kayıtlarınızın kimlik doğrulaması yapılmalıdır. Comodo, şirket profilinizi doğrulayarak şirketinizin yasal olarak kayıtlı olduğunu kontrol edecektir.
Şirket temsilcisi:
Şirket temsilcisi şirket içinde bir yönetici pozisyonuna (CEO, CFO, COO vb.) sahip olmalıdır.
Whois İletişim Bilgileri:
Sertifika verme işlemini daha hızlı yapmak için, alanınız için whois ile ilgili doğru iletişim bilgilerine sahip olduğunuzdan emin olun.
Whois Koruması:
Whois alan adı verilerini doğrulamak için, Whois koruması’ nın kapatılması gerekir. Aksi halde sertifika doğrulama süreci tamamlanamayacaktır.

Comodo Instant SSL İle Ne Elde Edersiniz?

Organizasyon Validasyon (OV)

Etki alanı sahipliğine ek olarak, Comodo, bir sertifika vermeden önce işletme kaydını kontrol eder. Bu site ziyaretçileri için daha fazla güvence verir.

Tek Domainli Güvenlik

Comodo Instant SSL sertifikası, tek bir alan adı için onaylama sağlar

100.000$ Garanti

Comodo, SSL sertifikasından kaynaklı bir güvenlik sorunu yaşanması durumunda Instant SSL ürünü için uluslararası sigorta şirketleri tarafından yüksek miktarda garanti teminatı sağlar

Ücretsiz Dinamik Site Mührü

Comodo Instant SSL Pro sertifikanız, ücretsiz dinamik site mühürlüdür. Bu mühür web sitenizin güvenilirliğinin, sertifikayı üreten firmanın (belirli koşullar dahilinde) garantisi altında olduğunu ifade eder. Mühürü, müşterilerinize güvenli bir sitede alışveriş yaptıklarını bildirmek için sitenizin herhangi bir yerinde görüntüleyebilirsiniz.

Hızlı İşlem

Doğrulama için istenen belgelerin eksiksiz gönderilmesi durumunda Comodo sertifikanızı iki iş günü içinde yayınlar.

Tüm Bankalarla Uyumlu

Instant SSL sertifikaları, sanal pos hizmeti veren tüm bankalar ve ödeme sistemleri ile tam uyumludur.

Giriş Yap Kayıt Ol
Alan adı satın alındıktan sonra whois bilgilerini Avrupa Birliği ülkelerinde faaliyet gösteren firmanızın veya Avrupa Birliği ülkelerinde yaşayan yetkili kişinin adresi ve bilgileri ile değiştirmeniz gerekmektedir. Aksi halde alan adınız silinebilir.
.eu uzantılı alan adı prosedürleri hakkında Domain Kayıt Sözleşmesi madde 13 inceleyiniz.