Joomla Hosting

Joomla Base

Joomla Base

Joomla Standart

Joomla Standart

Joomla Professional

Joomla Professional

Web Sitesi Sayısı

1

5

10

Disk Alanı

1 GB

5 GB SSD

25 GB SSD

Trafik

Limitsiz

Limitsiz

Limitsiz

E-posta Adedi

25

50

100

Veritabanı

1

10

Limitsiz

DNS Yönetimi

Sub Domain

1

Limitsiz

Limitsiz

Kontrol Paneli Desteği

Joomla Destekli Plesk Plesk

Joomla Destekli Plesk Plesk

Joomla Destekli Plesk Plesk

SSL

3 ay Ücretsiz Let's Encrypt SSL

3 ay Ücretsiz Let's Encrypt SSL

3 ay Ücretsiz Let's Encrypt SSL

SSD

2,42 $

Aylık


Satın Al
4,75 $

Aylık


Satın Al
7,08 $

Aylık


Satın Al

Joomla Hosting Özellikleri

SMTP POP3 IMAP

Otomatik Cevaplama

Chatch-All

Webmail

Yönlendirme

Anti-Spam/Anti-Virus

E-Posta Grupları

PHP 5.X/7.X (* Linux )

.htaccess (*Linux)

Zend / Ioncube

CGI/PERL (*Linux)

XML-XSL

PhpMyAdmin

MYSQL

Türkçe Panel

Çoklu Dil Desteği

Hazır Uygulamalar

DNS Yönetimi

Neden Joomla Hosting seçmeliyim?

Joomla Hosting paketlerimiz hızlı, güçlü ve mükemmel özelliklerle doludur. Tek tıklama yükleyicimiz ile artık sitenizi oluşturmak kolaydır. Joomla, web sitesi geliştirmeyi basitleştiren güçlü bir içerik yönetim sistemidir. Hosting paketlerimiz, Joomla'ya dayalı web sitelerini geliştirip dağıtmak için son derece hızlı, güvenilir ve kullanımı kolay bir platform sağlar. Hosting paketimizi aldıktan sonra, Joomla'yı yüklemek programlama becerilerinizin seviyesine bakılmaksızın sadece birkaç dakika sürer. Ücretsiz bir Joomla şablonu seçebilir veya onu özelleştirecek yada web siteniz için özel olarak bir şablon oluşturabilecek bir web tasarımcısı ile birlikte çalışabilirsiniz.

Güçlü özellikler

Web sitenizi oluşturmak ve içeriği istediğiniz gibi organize etmek için yönetim araçlarını ve modülleri kullanın.

Şablon yönetimi

Bu araç, web sitenizin tasarımını markanızın görsel kimliğine uyacak şekilde özelleştirmenize yardımcı olur. Sitenin tamamı için tek bir Joomla şablonu veya her bölüm için farklı şablonlar kullanabilirsiniz.

İçerik yönetimi

Joomla, web sitenizdeki içeriği yönetmek için kullanabileceğiniz önceden yüklenmiş çok sayıda modül ile birlikte gelir. İçerik türüne göre, ziyaretçilerin okudukları makaleleri gösterecek modüller veya web sitenize yeni haberler bölümünü ekleyebilirsiniz.

Binlerce eklenti ve uzantı

Joomla, web sitenizin işlevselliğini artırmak için kullanabileceğiniz eklentiler ve uzantılar dizini içerir. Topluluğun bir parçası olan Joomla geliştiricileri sürekli web sitenize belirli özellikler eklemek için yararlanabileceğiniz güçlü uzantılar oluşturuyor ve paylaşıyorlar.

Menü Yöneticisi

Planlarınıza göre web sitenizin yapısını oluşturmak için Menü Yöneticisini kullanın. İçeriği, menüleri ve alt menüleri kullanarak düzenleyin, böylece ziyaretçilerinizin ihtiyaç duydukları bilgiyi hızlı ve pratik olarak bulmaları kolaylaşacaktır.

Joomla Hosting ile Teknolojiyi Yakalayın

Joomla hosting hizmeti alarak web siteleriniz için güvenilir bir kaynaktan hizmet alabilir ve web sitenizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Joomla hosting MySQL veritabanı kullanılarak ve PHP dilinde yazılmış olan bir içerik yönetim sistemidir (CMS). Günümüzde tercih edilmesinin en önemli sebepleri arasında, çok fazla teknik bilgiye sahip olunmasa bile kolay bir şekilde web sitesi kurulumu yapılmasına olanak sağlamasıdır.

Web Sitenizi Kolayca Kurun

Joomla tabanlı olan web sitelerinizin kurulumu için çok fazla teknik bilgiye ihtiyacınız olduğunu düşünmeyin. Kolay biri kurulum mantığı ile geliştirilmiş olan bu taban sizin sadece bir kaç tık ile web sitenizi oluşturmanıza olanak tanır.

Joomla’ya dayalı olan web siteleriniz için alacağınız Joomla hosting hizmeti kapsamındaki paketlerimiz sayesinde hazır şablonlar arasından seçim yaparak web sitenizin görsel kimliğini oluşturabilmeniz mümkün olacak.

Joomla hosting hizmetimiz sayesinde kuracağınız web sitenizde içerik yönetimini de kolayca gerçekleştirebileceksiniz. İçeriklerinizin türlerine göre okunma oranlarını görüntülemenizi sağlayan modüllere sahip olabilirsiniz.

Yenilikten Mahrum Kalmayın

Joomla hosting paketlerimizden herhangi birini tercih ederek kurabileceğiniz bir ya da daha fazla web siteniz gelişmeye daima açık olacak. Binlerce eklenti ve uzantıların geliştirildiği Joomla tabanına dayalı web siteleri, bu esnek ve güncel yapısı sayesinde sürekli kendini iyileştirmek adına yönlendirici tavsiyelerle sizi destekleyecek.

Menü yönetimi sayesinde içeriklerinizin okunma oranlarının artmasına da katkıda bulunabilirsiniz. Üst ve alt kategorilerden oluşan menü yönetim paneli ile içeriklerinizi düzenleyerek kullanıcıların ihtiyaç duydukları içeriği kolayca bulmalarını sağlayabilirsiniz.

Joomla hosting hizmeti içinde yer alan 3 farklı paket seçeneği ile ihtiyacınıza uygun olan paketi sahip olduğunuz web siteleri için alabilirsiniz. Bu sayede web sitelerinizin kurulumunu hızlıca gerçekleştirebilir ve yeniliklere açık olan teknolojinin sunacağı fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Joomla hosting hizmetinde kaliteli ve güvenilir bir anlayışla ihtiyaçlarınızı karşılayan Kriweb teknolojinin en gözde yenilikleri ile buluşmanızı sağlıyor. Dijital dünyanın sınırsız fırsatları içinde kendinize yaratacağını alanda sağlam temeller üzerine inşa edilmiş web siteniz için gereken hizmeti eksiksiz olarak sunuyor.

Siz de hemen ihtiyacınızı karşılayan paketi tercih ederek Joomla hosting hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kriweb olarak Joomla Hosting dışında, Wordpress Hosting , Linux Hosting ve Windows Hosting ürün seçenekleriyle yanınızdayız.

Alan adı satın alındıktan sonra whois bilgilerini Avrupa Birliği ülkelerinde faaliyet gösteren firmanızın veya Avrupa Birliği ülkelerinde yaşayan yetkili kişinin adresi ve bilgileri ile değiştirmeniz gerekmektedir. Aksi halde alan adınız silinebilir.
.eu uzantılı alan adı prosedürleri hakkında Domain Kayıt Sözleşmesi madde 13 inceleyiniz.