Linux Hosting

Linux Base

Linux Base

Linux Standart

Linux Standart

Linux Professional

Linux Professional

Web Sitesi Sayısı

1

5

10

Disk Alanı

1 GB

5 GB SSD

25 GB SSD

Trafik

Limitsiz

Limitsiz

Limitsiz

E-posta Adedi

25

50

100

Veritabanı

1

10

Limitsiz

DNS Yönetimi

Sub Domain

1

Limitsiz

Limitsiz

Kontrol Paneli Desteği

Optimize edilmiş linux Plesk Plesk

Optimize edilmiş linux Plesk Plesk

Optimize edilmiş linux Plesk Plesk

SSL

3 ay Ücretsiz Let's Encrypt SSL

3 ay Ücretsiz Let's Encrypt SSL

3 ay Ücretsiz Let's Encrypt SSL

SSD

2,42 $

Aylık


Satın Al
4,75 $

Aylık


Satın Al
7,08 $

Aylık


Satın Al

Linux Hosting Özellikleri

SMTP POP3 IMAP

Otomatik Cevaplama

Chatch-All

Webmail

Yönlendirme

Anti-Spam/Anti-Virus

E-Posta Grupları

PHP 5.X/7.X (* Linux )

.htaccess (*Linux)

Zend / Ioncube

CGI/PERL (*Linux)

XML-XSL

PhpMyAdmin

MYSQL

Türkçe Panel

Çoklu Dil Desteği

Hazır Uygulamalar

DNS Yönetimi

Neden Linux Hosting seçmeliyim?

Yüksek performans ve güvenilirliği ile inanılmaz derecede kolay site yönetimi için, tümüyle güçlü Linux Hosting paketlerimizi deneyimleyin.

Linux Hosting nedir?

Geliştiricilerin Linux İşletim Sistemi içerisinde, kendi sitelerini oluşturmalarına izin veren bir Linux tabanlı sunucu üzerinde web barındırma hizmetidir. Bir Linux sunucusu, web geliştiricilerinin sitelerini oluşturmak için PHP, MsSQL, PostgreSQL, Python, Ruby, SSH gibi popüler ve güçlü açık kaynaklı programlar kullanmasına izin verir.

Güçlü özellikler

Web sitenizi oluşturmak ve içeriği istediğiniz gibi organize etmek için yönetim araçlarını ve modülleri kullanın.

Uygulamaları kolaylıkla kurun

Linux hosting paketlerimiz ile WordPress, Magento, Joomla ve Drupal da dahil olmak üzere 300’den fazla uygulamayı tek tıkla kurabilirsiniz.

Plesk Kontrol Paneli

Kullanımı basit arayüzü ile hosting hesabınız üzerindeki web sitenizde tümüyle kontrol sahibi olmanızı sağlar. Gelişmiş denetim özellikleri ve phpMyAdmin gibi profesyonel araçlarıyla web yapılandırmanızı ve ayarlamanızı sağlar. İster masaüstü, tablet veya akıllı telefonda olun, ister ofiste ister yolda olsun, kontrol panelimiz hostinginizi hızlı ve kolay bir şekilde yönetmenizi sağlar. Artık Plesk hosting planlarında aynı yüksek kullanılabilirliği ve olağanüstü performansı yaşayabilirsiniz!

Linux Hosting Deneyimini Kriweb ile Yaşayın!

Linux işletim sisteminin üzerine inşa edilen Linux hosting hizmetini en yüksek kalite ve güvenilirlik politikası ile alın!

Linux hosting, Linux işletim sistemi kullanılarak inşa edilen bir web sitesi barındırma sistemidir. Bu sistem son yıllarda web sitesi sahipleri ve kurucuları tarafından daha çok tercih edilmektedir. Bunun en önemli sebepleri arasında ise Linux’un hacking tehditleri karşısında çok daha güçlü bir koruma sunmasından kaynaklanmaktadır.

Performansı Artırın, Maliyeti Düşürün

Linux hosting hizmetinin yaygınlaşmasının bir diğer önemli sebebi ise fiyat/performans karşılaştırılmasında tatmin edici bir oran sunmasından kaynaklanmaktadır. Maliyetinin düşük olmasına rağmen kapsam ve performansının yüksek olması teknoloji trendleri arasında yerini hızlıca almasını sağlıyor.

Linux hosting kullanıcılarına, web sitelerini geliştirebilmeleri açısından da açık kaynaklar sunabiliyor. PHP, MySQL ve daha fazlasının yer aldığı bu programlar sayesinde web sitenizin gelişimine çok daha etkin bir şekilde ivme kazandırabilirsiniz.

Yeni Bir Teknolojiye Yer Açın

Linux hosting hizmeti sayesinde yeni bir teknolojiyi deneyimleyebilirsiniz. Web sitenizi oluşturmak ve web siteniz içinde yer alacak olan içerikleri düzenlemek için kullanabileceğiniz araçlar performansın maksimum düzeyde olmasına katkı sağlar.

Linux hosting paketlerimiz arasında yer alan Magento, Joomla, WordPress ve Drupal’ın içlerinde olduğu 300’den fazla uygulamayı tek tık ile kurmanız mümkün olur. Linux hosting hizmetimiz sayesinde yalnızca maliyet açısından değil zaman açısından da kazanmış olursunuz.

Paketinizi Seçin ve Başlayın

Kriweb’in sunmuş olduğu Linux hosting paketlerinin kapsamı farklı ihtiyaçlar gözetilerek oluşturulmuş bulunuyor. Seçiminizi kaç web sitesi kuracağınıza göre belirleyebilir ve web sitesi sayınıza uygun olan ihtiyaçları paketlerimizin kapsamında bulabilirsiniz.

Linux hosting paketlerimizin hepsinde yer alan Plesk Kontrol Paneli sayesinde ise web sitelerinizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde kontrol edebilirsiniz. Mobil araçlar üzerinden de erişim sağlayabileceğiniz panelin kolay kullanımı sayesinde web sitelerinizin kontrolünde hızlı ve kolay bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Kaliteli bir deneyimi güvenilir bir şekilde almak için siz de hemen Kirweb’in Linux hosting paketlerinden ihtiyacınız olanı seçip web siteniz için ilk adımı atabilirsiniz.

Kriweb olarak Linux Hosting dışında, Wordpress Hosting , Joomla Hosting ve Windows Hosting ürün seçenekleriyle yanınızdayız.

Alan adı satın alındıktan sonra whois bilgilerini Avrupa Birliği ülkelerinde faaliyet gösteren firmanızın veya Avrupa Birliği ülkelerinde yaşayan yetkili kişinin adresi ve bilgileri ile değiştirmeniz gerekmektedir. Aksi halde alan adınız silinebilir.
.eu uzantılı alan adı prosedürleri hakkında Domain Kayıt Sözleşmesi madde 13 inceleyiniz.