POSITIVE SSL WILDCARD

SSL Sertifikaları

  • - Limitsiz Subdomain
  • - *.siteadı.com
  • - Belge gerektirmez
  • - 128/256 bit şifreleme
  • - %99,3 Tarayıcı uyumu
  • - Alan Adı Doğrulama
  • - Ücretsiz Site Mührü
  • - Ücretsiz Reissue
  • - $10.000 Garanti

Sadece 159$/Yıllık

Satın Al
Positive SSL Wildcard

Comodo Positive Wildcard SSL Sertifikası

SSL sertifikaları, sadece tek bir domainde doğrulama yapacak şekilde imzalanmaktadır. Wildcard SSL sertifikaları ise, alt domainleri yani subdomainleri de kapsar, örneğin satis.siteadresiniz.com, bayi.siteadresiniz.com vb.. gibi birçok alt domainde SSL kullanmak istiyorsanız bu alt domainlerin her birine tek tek SSL sertifikası almak yerine bir Wildcard SSL sertifikası alarak uygun maliyetli bir çözüm sağlayabilirsiniz.
Comodo Positive Wildcard SSL sertifikaları, maliyet, zaman ve emek tasarrufu sağlar. Bu sertifika on beş dakikadan kısa bir sürede verilebilir.

Comodo Positive SSL Wildcard SSL İle Ne Elde Edersiniz?

Domain Doğrulaması (DV)

Comodo, sertifikayı vermeden önce alan adı sahipliğini kontrol eder. Etki alanıyla doğrulanmış sertifikalar genellikle birkaç dakika içinde verilir.

Birden Çok Subdomain İçin Destek

Comodo Positive Wildcard SSL ile, tek bir alan adına ilişkili sınırsız sayıda alt alan sağlayabilirsiniz. Bu durum gerçek anlamda zamandan tasarruf sağlar.

10.000$ Garanti

Comodo, SSL sertifikasından kaynaklı bir güvenlik sorunu yaşanması durumunda Comodo Positive SSL Wildcard ürünü için uluslararası sigorta şirketleri tarafından 10,000 $’a kadar garanti teminatı sağlar.

Ücretsiz Site Mührü

Comodo Positive SSL Wildcard sertifikanız ücretsiz statik site mühürlüdür. Bu mühür web sitenizin güvenilirliğinin, sertifikayı üreten firmanın (belirli koşullar dahilinde) garantisi altında olduğunu ifade eder. Mühürü, müşterilerinize güvenli bir sitede alışveriş yaptıklarını bildirmek için sitenizin herhangi bir yerinde görüntüleyebilirsiniz.

Ücretsiz ve Hızlı Kurulum Desteği

Hiçbir evrak gerektirmeyen Positive SSL Wildcard ile 10 dakika gibi kısa sürede sertifikanız kullanıma hazır olur. SSL kurulumları teknik destek ekibimiz tarafından ücretsiz gerçekleştirilmektedir. Kurulum süresince belge gereken sertifikalar için belge talebi ve takibi ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Böylece kurulum süreci müşterilerimiz için hızlı ve sorunsuz tamamlanır. ( Kampanya dönemlerinde, yoğunluğa bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Müşterilerimiz kurulum için ücret talep edilmesi durumunda önceden bilgilendirilir.)

}
Giriş Yap Kayıt Ol
Alan adı satın alındıktan sonra whois bilgilerini Avrupa Birliği ülkelerinde faaliyet gösteren firmanızın veya Avrupa Birliği ülkelerinde yaşayan yetkili kişinin adresi ve bilgileri ile değiştirmeniz gerekmektedir. Aksi halde alan adınız silinebilir.
.eu uzantılı alan adı prosedürleri hakkında Domain Kayıt Sözleşmesi madde 13 inceleyiniz.