Wordpress Hosting

Wordpress Base

Wordpress Base

Wordpress Standart

Wordpress Standart

Wordpress Professional

Wordpress Professional

Web Sitesi Sayısı

1

5

10

Disk Alanı

1 GB

5 GB SSD

25 GB SSD

Trafik

Limitsiz

Limitsiz

Limitsiz

E-posta Adedi

25

50

100

Veritabanı

1

10

Limitsiz

DNS Yönetimi

Sub Domain

1

Limitsiz

Limitsiz

Kontrol Paneli Desteği

Wordpress için Optimize edilmiş Plesk Plesk

Wordpress için Optimize edilmiş Plesk Plesk

Wordpress için Optimize edilmiş Plesk Plesk

SSL

3 ay Ücretsiz Let's Encrypt SSL

3 ay Ücretsiz Let's Encrypt SSL

3 ay Ücretsiz Let's Encrypt SSL

SSD

2,42 $

Aylık


Satın Al
4,75 $

Aylık


Satın Al
7,08 $

Aylık


Satın Al

Wordpress Hosting Özellikleri

SMTP POP3 IMAP

Otomatik Cevaplama

Chatch-All

Webmail

Yönlendirme

Anti-Spam/Anti-Virus

E-Posta Grupları

PHP 5.X/7.X (* Linux )

.htaccess (*Linux)

Zend / Ioncube

CGI/PERL (*Linux)

XML-XSL

PhpMyAdmin

MYSQL

Türkçe Panel

Çoklu Dil Desteği

Hazır Uygulamalar

DNS Yönetimi

Neden Wordpress Hosting seçmeliyim?

WORDPRESS

WordPress'i önceden kurulmuş, güvenli bir şekilde barındırılan ve uzman destek ekibimizle destek vererek, sizler için kolaylaştırdık. WordPress Hosting paketlerimiz, WordPress'inizi en iyi şekilde çalıştırmak için optimize edilmiştir.

Yüksek Performanslı WordPress

WordPress platformumuz, hızlı, güvenilir ve güvenli olması için en baştan tasarlanmıştır. Sunucularımız en yeni nesil Xeon işlemcileri, süper hızlı bellek ve kurumsal sınıf SSD'leri kullanıyor. Yazılım platformumuz WordPress için özel olarak optimize edilmiş ve aydınlatma hızlı tepki süreleri sağlamak için en son önbellek teknolojisi kullanıyor.

Gelişmiş Anti-Hack Teknolojisi

WordPress hackerlar için bir numara haline getiren dünyadaki en popüler CMS haline geldi. Güvenlik duvarlarının WordPress için özel olarak yapılandırılmış olması ve izinsiz girişi önlemek için sürekli olarak güncellenmiş imza tabanlı kurallar kullanması nedeniyle birinci sınıf güvenlik gereksinimini karşılıyor.

Plesk Kontrol Paneli

Kullanımı basit arayüzü ile hosting hesabınız üzerindeki web sitenizde tümüyle kontrol sahibi olmanızı sağlar. Gelişmiş denetim özellikleri ve phpMyAdmin gibi profesyonel araçlarıyla web yapılandırmanızı ve ayarlayabilirsiniz. İster masaüstü, tablet veya akıllı telefonda olun, ister ofiste ister yolda olun, kontrol panelimiz hostinginizi hızlı ve kolay bir şekilde yönetmenizi sağlar. Artık Plesk hosting planlarında aynı yüksek kullanılabilirliği ve olağanüstü performansı yaşayabilirsiniz!

WordPress Hosting Hizmetini Üst Kalite Deneyimleyin

WordPress hosting hizmetinde son teknolojiyi ve kullanıcı deneyiminin olumlu olması için gereken hızı Kriweb ile bulabilirsiniz!

WordPress hosting sağlayıcısı ile kaliteli bir temel üzerine inşa edilecek olan web sitenizde bütün kontrolü elinizde tutabilir ve web sitesini ziyaret edecek olan internet kullanıcılarının kusursuz bir deneyim yaşamasınız sağlayabilirsiniz.

İhtiyacınıza Uygun, Farklı Paketler

WordPress hosting hizmetini standartların dışına çıkararak ihtiyaçlarınıza odaklı olarak farklı paket seçenekleri sunuyoruz. Bu sayede web siteniz için ihtiyaç duyacağınız temel gereksinimleri seçmeniz için esnek bir yelpaze oluşturuyoruz.

WordPress hosting için size gerekli olan disk alanına, subdomain ihtiyacınıza ve en önemlisi kaç web sitesi için hosting istediğinize göre paketlerimizi şekillendiriyoruz. Bu sayede hosting hizmetini ister 1 web sitesi isterseniz de 10 web sitesi için de almanız mümkün oluyor.

WordPress hosting hizmetimizde bütün paketlerin kapsamı içinde yer alan Plesk Kontrol Paneli sayesinde denetim özelliklerini üst seviyede kullanabilir ve web sitenizi profesyonel araçları kullanarak yapılandırabilirsiniz.

Son Teknoloji ve Uzman Ekip

Uzman ekibimiz sayesinde WordPress hosting hizmetimizde yalnızca kullanıcı deneyiminin üst düzey olmasına değil, web sitenizin güvenliğine de odaklanmış bulunuyoruz. Bu yüzden de Anti-Hack teknolojisi ile WordPress tabanlı siteler için izinsiz girişleri önleyen güvenlik prosedürlerini uyguluyoruz.

WordPress hosting hizmeti için platformlarımız en üst düzey deneyimi yaşatmak için baştan tasarlanmıştır. Xeon işlemciler, süper hızlı bellek ve kurumsal SSD’ler sayesinde en hızlı ve güvenilir altyapıyı sizler için oluşturduk.

Kriweb’in teknolojik gelişmelere odaklı olarak güncellediği teknolojisi ve uzman ekibi ile WordPress hosting hizmetinde güvenilir ve sağlam bir deneyim sunuyoruz. İstediğiniz hacimde web sitesi için sunucu hizmeti almak dışında web siteleriniz üzerinde maksimum hakimiyetiniz olmasını sağlıyoruz.

Siz de kaliteli ve güvenilir bir WordPress hosting servisi Hosting paketlerimizden size uygun olanı seçin ve hemen satın alın!

KKriweb olarak Wordpress Hosting dışında, Linux Hosting , Joomla Hosting ve Windows Hosting ürün seçenekleriyle yanınızdayız.

Alan adı satın alındıktan sonra whois bilgilerini Avrupa Birliği ülkelerinde faaliyet gösteren firmanızın veya Avrupa Birliği ülkelerinde yaşayan yetkili kişinin adresi ve bilgileri ile değiştirmeniz gerekmektedir. Aksi halde alan adınız silinebilir.
.eu uzantılı alan adı prosedürleri hakkında Domain Kayıt Sözleşmesi madde 13 inceleyiniz.