POSITIVE SSL

SSL Sertifikaları

  • - Tek Alan Adı
  • - www.siteadı.com
  • - Belge gerektirmez
  • - 128/256 bit şifreleme
  • - %99,3 Tarayıcı uyumu
  • - Alan Adı Doğrulama
  • - Ücretsiz Site Mührü
  • - Ücretsiz Reissue
  • - $10.000 Garanti

Sadece 9.99$/Yıllık

Satın Al
Positive SSL

Comodo Positive SSL Sertifikası

SSL pazar lideri olan Comodo'nun size sağlayacağı Positive SSL, en popüler ve ucuz SSL sertifikalarından biridir. Positive SSL sertifikaları, çok fazla kullanıcı bilgisini işlemeyen bloglar ve kişisel sayfalar gibi web siteleri için idealdir.
Sertifika genellikle 10 dakika veya daha kısa sürede verilebilir. Kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür. Kaliteli müşteri desteğimiz, 2048 bitlik imzalama ve 256 bitlik şifreleme ile Positive SSL e-ticaret için en güvenli ortamı sağlamanıza yardımcı olur.

Comodo Positive SSL İle Ne Elde Edersiniz?

Domain Doğrulaması

Comodo, sertifikayı vermeden önce alan adı sahipliğini kontrol eder. Alan adıyla doğrulanmış sertifikalar genellikle birkaç dakika içinde verilir.

Tek Domainli Güvenlik

Comodo Positive SSL sertifikası, tek bir alan adı için güvenlik sağlar.

10.000$ Garanti

Comodo, SSL sertifikasından kaynaklı bir güvenlik sorunu yaşanması durumunda Positive SSL ürünü için uluslararası sigorta şirketleri tarafından 10,000 $’a kadar garanti teminatı sağlar.

Ücretsiz Site Mührü

Comodo Positive SSL sertifikanız ücretsiz statik site mühürlüdür. Bu mühür web sitenizin güvenilirliğinin, sertifikayı üreten firmanın (belirli koşullar dahilinde) garantisi altında olduğunu ifade eder. Mühürü, müşterilerinize güvenli bir sitede alışveriş yaptıklarını bildirmek için sitenizin herhangi bir yerinde görüntüleyebilirsiniz.

Tüm Tarayıcılarla %99,3 Uyumlu Sertifika

Comodo Positive SSL, tüm tarayıcılar ile uyumlu olarak çalışarak tarayıcı kaynaklı güvenlik sorunları yaşamanızı önler ve tüm kullanıcılar için aynı güvenliği sağlar.

Güçlü Şifreleme ile En İyi Koruma

128/256 bit şifreleme özelliği ile veri işlemleri şifrelenerek, kötü amaçlı kişilerin üyelik ve kredi kartı bilgisi gibi hassas bilgileri ele geçirmesi engellenir.

Google’da Yükselin ve Site Trafiğinizi Arttırın!

Comodo Positive SSL , web sitenizin Google organik arama sonuçlarında yükselmesini sağlayarak, organik trafiğinizin artmasına yardımcı olur.

Ücretsiz ve Hızlı Kurulum Desteği

Hiçbir evrak gerektirmeyen Positive SSL ile 10 dakika gibi kısa sürede sertifikanız kullanıma hazır olur. SSL kurulumları teknik destek ekibimiz tarafından ücretsiz gerçekleştirilmektedir. Kurulum süresince belge gereken sertifikalar için belge talebi ve takibi ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Böylece kurulum süreci müşterilerimiz için hızlı ve sorunsuz tamamlanır. ( Kampanya dönemlerinde, yoğunluğa bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Müşterilerimiz kurulum için ücret talep edilmesi durumunda önceden bilgilendirilir.)

Giriş Yap Kayıt Ol
Alan adı satın alındıktan sonra whois bilgilerini Avrupa Birliği ülkelerinde faaliyet gösteren firmanızın veya Avrupa Birliği ülkelerinde yaşayan yetkili kişinin adresi ve bilgileri ile değiştirmeniz gerekmektedir. Aksi halde alan adınız silinebilir.
.eu uzantılı alan adı prosedürleri hakkında Domain Kayıt Sözleşmesi madde 13 inceleyiniz.